Podsłuch w telefonie, ktoś korzystał ?

Podsłuch w telefonie, ktoś korzystał ?

Dzień dobry. Dowiedziałem się kilka dni temu, że podsłuch w telefonie to prosta sprawa. Czy to prawda, a jeśli tak to jaką aplikację musiałbym w nim zainstalować?

Robuś

Posty: 15

 
W sumie nie dziwię się, że chcesz wykorzystać oprogramowanie spyphone do kontroli pracowników. Mój kolega niedawno wykorzystał je w podobnym celu i efekt był druzgocący. Niefajnie się przecież przekonać, że pracownicy każdego dnia dużo czasu spędzają na nic nie robieniu.

Gucio

Posty: 15

 
Nie spodziewałem się, iż kiedyś w życiu wykorzystam podsłuch w telefonie.

Ostatecznie zainstalowałem go pod postacią stosownej aplikacji, która pozwoli mi na sprawdzanie rozmów, SMS-ów, MMS-ów oraz zdjęć wykonywanych poprzez to urządzenie.

file444

Posty: 20

 
Każdemu, kto jest zainteresowany tym, aby posadzić podsłuch w telefonie chciałbym od razu zaznaczyć, że to nie jest tanie rozwiązanie. Niektórzy wyobrażają sobie, że to pluskwa w telefonie, a tak faktycznie da radę załatwić sprawę za pomocą aplikacji, jaka rejestruje wszystkie ruchy użytkownika telefonu.

magic17

Posty: 18

 
Osobiście nie byłem zdziwiony tym, ze podsłuch w telefonie to kosztowna sprawa. Przecież wszystkie rozmowy są nagrywane i przesyłane na serwer, tak samo jak wiadomości, zdjęcia oraz inne materiały, jakich żądamy. Utrzymanie takich serwerów i rejestrowanie absolutnie wszystko odpowiednio kosztuje, więc musimy i odpowiednio dużo płacić za usługę ;)

Moderator

Posty: 22

 
Lubię mieć wszystko pod kontrolą, a więc pomiędzy innymi interesy firmy.

Pomaga mi w tym istotnie podsłuch w telefonie, który zainstalowałem na firmowym numerze. Pracownicy nie mają pojęcia, iż sprawdzam to, w jaki sposób rozmawiają z klientami, bo mi na tym zależy.

Fanatyk

Posty: 20

 
Każdemu, kto jest zainteresowany tym, aby umieścić podsłuch w telefonie chciałbym od razu zaznaczyć, że to nie jest tanie rozwiązanie. Niektórzy wyobrażają sobie, że to pluskwa w telefonie, a tak naprawdę da radę załatwić sprawę za pomocą aplikacji, która rejestruje wszystkie ruchy użytkownika telefonu.

Kasia

Posty: 26

 
W przeszłości podsłuch w telefonie najbliższej osoby był dla mnie czymś absolutnie nie do zaakceptowania. Ufałem mojej żonie, ale niedawno wszystko się zmieniło, więc zdecydowałem się na taki krok.

Cieszę się, bo przekonałem się, że żona nie ma żadnego romansu!

Różyczka

Posty: 12

 
Podsłuch telefonie, który sprawdził się w moim wypadku to oferta http://spyphonesoft.pl, do której nie mam nawet najmniejszych zastrzeżeń. Jest w stu procentach dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Przekonałem się o ich profesjonalizmie i rewelacyjnej aplikacji, która jest godna uwagi.

Koszy usługi na akceptowalnym poziomie :)

m4ddog

Posty: 17

 
Zawsze wydawało mi się, że podsłuch w telefonie to ostateczna metoda na sprawdzenie zamiarów niektórych osób.

Teraz mam nastoletnią córkę, która ma problemy i nie miałem skrupułów, aby zainstalować jej aplikację, która monitoruje wszystkie jej rozmowy i wiadomości.

RafBe

Posty: 26