Ekologiczne owoce z dowózem, polecicie sklep ?

Ekologiczne owoce z dowózem, polecicie sklep ?

Hej. Pomyślałem, że zabiorę przyjaciółkę na ekologiczne jedzenie w Krakowie. Gdzie winniśmy się udać, aby dobrze zjeść?

Jesteście w stanie polecić jakieś miejsce?

czesławwww23

Posty: 20

 
Trudno mi wypowiedzieć się, ile można wydawać miesięcznie na jedzenie ekologiczne w Krakowie.

Przyznam szczerze, że na co dzień nie zastanawiałem się nad tym, ile wydaję na zdrowe jedzenie, bo uznaję je za konieczny wydatek, którego nie jestem w stanie w żaden sposób uniknąć.

pawelbin

Posty: 22

 
Hej.

Jeśli chodzi o jedzenie ekologiczne w Krakowie to jestem w stanie wymienić Ci chociażby kilkanaście sklepów, lecz należałoby byłoby gdybyś sprecyzowała swoje miejsce zamieszkania, bo z całą pewnością nie uśmiecha Ci się wędrować poprzez całe miasto po chleb lub owoce, gdy takowych Ci zabraknie :)

Miklasz

Posty: 22

 
Na jaką zdrową żywność w Krakowie możesz się zdecydować?

Najprościej zacząć jeść zdrowe owoce oraz warzywa, a później stopniowo zamieniać inne produkty na ich zdrowsze odpowiedniki. Eliminując niezdrowe i drogie produkty możemy zamknąć się tylko w nieco wyższym koszcie :)

pantin

Posty: 14

 
Mogę podzielić się swoimi doświadczeniami, jeżeli chodzi o jedzenie ekologiczne w Krakowie. Najpierw wydawało mi się, że uda mi się samemu dostrzec do dostawców, ale później odszukałem firmę, jaka posiada w ofercie warzywa oraz owoce od sprawdzonych dostawców.

To mniej zachodu :)

Klarka23

Posty: 12

 
Chcąc znaleźć godny polecenia sklep ekologiczny w Krakowie dobrym pomysłem wydaje się skonsultowanie się ze znajomymi, którzy być może preferują kupowanie zdrowego jedzenia. W przeciwnym razie możemy skorzystać z opinii w Internecie. Ja w ten sposób znalazłem tani sklep: http://www.paczkajakuba.pl/czym-jest-paczka, który mogę polecić.

enriquess

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o produkty ekologiczne to nie wydaje mi się, aby ktoś z Was był w stanie samodzielnie znaleźć dostawców i kupować u nich produkty. Skupiają się oni raczej na większych odbiorcach, którymi są przede wszystkim sklepy. Sklepy ekologiczne w sumie także potrafią zaproponować warzywa czy owoce w stosunkowo atrakcyjnej cenie.

André22

Posty: 26

 
Moim zdaniem mitem jest, że trudno jest odszukać ekologiczne warzywa w Krakowie. Wydaje mi się, że każdy, komu nie brakuje zaangażowania, winien poradzić sobie z tym zadaniem w mgnieniu oka.

Wystarczy popytać znajomych, a zarówno być może w sklepie ekologicznym, który nie proponuje warzyw.

shymzzz

Posty: 23

 
Wyrażając swoją opinię na temat ekologicznych owoców w Krakowie wystarczy powiedzieć, że smakują one zdecydowanie lepiej od zwykłych owoców, które są wszechobecne w supermarketach i sklepach spożywczych.

Wolę zjeść jeden ekologiczny owoc aniżeli dwa, które są pryskane różnymi środkami :)

Miner-ooo

Posty: 19

 
Żywność ekologiczna w Krakowie dostępna jest w co najmniej kilku sklepach, które miałam okazję odwiedzić. Powiem szczerze, że nie byłam zachwycona asortymentem sklepów, choć był on przyzwoity.

Niekiedy przerażały mnie ceny i różnice między tymi sklepami. Należałoby odwiedzić kilka z nich, aby mieć porównanie, gdzie zapłacimy zdecydowanie najmniej.

Snice

Posty: 21