CRM, jak to sie ma do biznesu ?

CRM, jak to sie ma do biznesu ?

Dzień dobry, poszukuję systemu CRM, który byłby łatwy w obsłudze a zarazem posiadał najważniejsze funkcje z zakresu obsługi sklepu internetowego w powiązaniu z magazynem.

Kazdyy02

Posty: 19

 
W tym tygodniu księgowa powiedziała, że u nich będzie wprowadzany nowy system i będą mieć dużo pracy, ale niestety nie pamiętam jego nazwy. Kiedy się dowiem to Ci napiszę.

bienkus22

Posty: 24

 
Przy allegro zawsze można korzystać z menegera, który jest do wykupienia, jednakże jaki program obsługuje sklep internetowy?

Niestety nie wiem.

srekal34

Posty: 22

 
Ja jestem osobą, która zawsze szybko umiała nauczyć się obsługi nowego CRM więc nie wiem, który jest najłatwiejszy w obsłudze. Większość jest tak pisana, że choćby 60-latek powinien umieć z niego korzystać.

Lack

Posty: 21

 
Stwierdzam po kilkuletnim doświadczeniu w użytkowaniu systemów CRM abonementowych oraz tych autorskich, że jednak autorskie są przyjemniejsze, jednak czasem wymagają wielu poprawek.

Januszek

Posty: 25

 
CRM w obecnych czasach należy traktować jako narzędzie pracy oraz analizy. Obecnie każdy z większych i bardziej popularnych systemów ma jakiś stopień probabilistyczny w swoich statystykach.

martins6

Posty: 26

 
Spróbuj wpisać w Google, to co Cię interesuje. On jest zawsze skarbnicą wiedzy :-)

Klarkaa45

Posty: 25

 
Nie wiem za bardzo co mogę Tobie doradzić. To jest tak ważna sprawa a zarazem indywidualna, że nie warto jest opierać się na opiniach osób postronnych.

shymzzz

Posty: 23

 
Nie wiem czy warto jest inwestować w rozwiązanie napisane jedynie dla Ciebie czy twojej firmy… to chyba zależy od twojego zapotrzebowania.

Mamcia45

Posty: 20