Lakier UV, jakieś propozycje ?

Lakier UV, jakieś propozycje ?

Siemka. Z tego co wiem, to wizytówki kaszerowane sklejane są za pomocą specjalnych pras. Obawiam się jednak, że pod wpływem temperatury warstwy się rozejdą...

Franuś

Posty: 7

 
Na wizytówki kaszerowane trzeba mieć naprawdę przemyślany projekt, żeby zainteresowały one odbiorcę. Wiele cennych informacji na ten temat zaczerpnęłam z http://lakieruv.nowewiesci.com.pl. Wypowiadają się tam ludzie z dużą wiedzą drukarską, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami.

Gucio

Posty: 21

 
Super są te wizytówki kaszerowane. Obecnie kaszerować można dowolnymi tekturami, dzięki temu przez cały czas powstają odjechane projekty wydruku.

Tomcio

Posty: 22

 
O zaletach, jakie posiada lakier UV, dowiedziałem się podczas ubiegłorocznych targów. Wystawialiśmy się z firmą na powietrzu i pomimo deszczowej pogody nasze lakierowane materiały nie uległy zamoczeniu.

izzy86

Posty: 11

 
Ja niezwykle cenię swoich klientów, a poza tym kieruję się mottem, że jak cię widzą, tak cię piszą. Zatem do własnej firmy zamawiam tylko i wyłącznie wizytówki kaszerowane. Kontrahenci już na sam widok nieco grubszego kartonika są zdziwieni, a o to przecież nam chodzi. Oprócz tego są trwalsze od zwykłych.

minertus

Posty: 14

 
Przecież wizytówki kaszerowane nie są klejone ręcznie. Wszystko odbywa się przy użyciu specjalnych maszyn, więc nie ma żadnych powodów, żeby niepokoić się o ewentualne rozklejenie. Są one tak samo wytrzymałe jak wizytówki jednowarstwowe.

Joe

Posty: 18