czyszczenie dywanów Świecie, sprawdzona firma?

czyszczenie dywanów Świecie, sprawdzona firma?

Napiszcie, które usługi czyszczenia dywanów w Świeciu polecacie? Chciałabym wyprać dywany w domu, albowiem widzę, że odkurzanie już niewiele potrafi tutaj zaradzić :) Czekam i z góry niezwykle dziękuję.

Laleczka

Posty: 6

 
Zastanawiam się nad skorzystaniem z prania dywanów w Tucholi. Poszukuję dobrej pralni, lecz muszę być pewna, że robią to skutecznie i dywan wróci do mnie jak nowy. Polecacie jakieś miejsce?

labuh

Posty: 8

 
Tak myślałam i nie myliłam się. Dobrze, że skorzystałam z prania dywanów w Świeciu, albowiem teraz widzę różnicę. Mąż zawiózł do pralni dywan, który już od dawna wymagał konkretnego prania. Teraz pachnie, nie ma plam, a przede wszystkim tych groźnych roztoczy.

Marioleczka

Posty: 3

 
No właśnie. Ciekawa jestem, ile takie czyszczenie dywanów w Tucholi kosztuje. Mam dwa spore dywany, które od kilkanastu lat nie były pielęgnowane w sposób wykwalifikowany. Przydałoby im się gruntowne pranie. Pewnie odzyskałyby też kolor. Odkurzanie przy psie niewiele daje, a tak to można pozbyć się nawet roztoczy i wszelkich bakterii.

Wygodniśś

Posty: 17

 
Jeśli szukacie prania dywanów w Chojnicach, to polecam te usługi http://www.pralniadywanow.eu. Są skuteczną pralnią, jaka zna się na każdym rodzaju zabrudzeń i zanieczyszczeń.

Sarenka

Posty: 13

 
No właśnie na tym mi najbardziej zależy. Niedługo urodzę i dom przechodzi teraz gruntowne porządki :) Myślałam już z mężem, żeby w ogóle zrezygnować z wykładzin, ale jakoś oboje nie widzimy naszego domu z pustymi podłogami :D Jak znacie jakąś dobrą pralnię, która oferuje czyszczenie dywanów w Tucholi, dajcie znać. Dziękuję.

Penio

Posty: 7

 
No właśnie na tym mi najniezwyklej zależy. Niedługo urodzę i dom przechodzi teraz gruntowne porządki :) Myślałam już z mężem, żeby w ogóle zrezygnować z wykładzin, natomiast jakoś oboje nie widzimy naszego domu z pustymi podłogami :D Jak znacie jakąś dobrą pralnię, która proponuje czyszczenie dywanów w Tucholi, dajcie znać. Dziękuję.

chanok

Posty: 5

 
Planuję oddać dywan do prania, niemniej jednak nie wiem, czy może lepiej zamówić ekipę do domu. Podobno też jest to skuteczne czyszczenie dywanów. Muszę poszukać w Świeciu dobrych pralni i porównać sposoby, które stosują.

Jasia12

Posty: 11