anonse towarzyskie, gdzie szukać ?

anonse towarzyskie, gdzie szukać ?

Poszukuje pary, z którą można byłoby pogadać i miło spędzić czas. Polecacie jakieś ogłoszenia towarzyskie, dzięki którym będę mógł znaleźć takie osoby?

mnichu66

Posty: 1

 
Według mnie, jeśli chodzi o anonse towarzyskie to serwis https://samka.pl jest numerem jeden. Mają dokładnie to wszystko, czego szukam. Wybieram wiek, wzrost, wagę i miejsce gdzie ta osoba ma mieszkać.

Marioleczka

Posty: 9

 
Do wyboru są miliny użytkowników z całego kraju. Właśnie, zatem wśród tych super ogłoszeń towarzyskich zawsze można odnaleźć kogoś, kto będzie w stanie spełnić wszystkie nasze oczekiwania. Częstokroć sam korzystam, często polecam innym. Dla mnie to super rozwiązanie na miłe spędzenie wolnego czasu.

Zob4567

Posty: 9

 
Jestem w szoku ile kobiet, mężczyzn i par szuka kogoś do towarzystwa. Widziałem tylko kilka ogłoszeń towarzyskich, a już znalazłem takie osoby, z którymi chętnie bym się spotkał. Jeśli znajdę czas to na pewno tak zrobię.

Boss

Posty: 8

 
Mieszkam w dużym mieście i u mnie jest tak dużo kobiet w ogłoszeniach towarzyskich, że sam nie wiem, jaką z nich ma wybrać. Cieszę się, że jest serwis, który ma wszystkie najnowsze i sprawdzone oferty. Jeśli mam czas to spotykam się z kobietami i Wam też to radze.

szef82

Posty: 7

 
U nas z ogłoszeń korzysta znajoma. Jest samotna, a lubi towarzystwo, dlatego poszukuje sobie panów, którzy dopasowują się do niej. Ma spore wymagania, ale nie ma problemów ze znalezieniem kogoś, kto im wszystkim sprosta.

mniszko

Posty: 9

 
Mieszkam w dużym mieście i u mnie jest tak dużo kobiet w ogłoszeniach towarzyskich, że sam nie wiem, którą z nich ma wybrać. Cieszę się, że jest serwis, który ma wszystkie najnowsze i sprawdzone oferty. Jeśli mam czas to spotykam się z kobietami i Wam też to radze.

Bankowy

Posty: 17

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, ale nie wiem czy to dla mnie? Opinie są różne, dlatego trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeśli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są odpowiednie dla mnie.

Ralphy

Posty: 20