noclegi Kołobrzeg, opinie

noclegi Kołobrzeg, opinie

Niezbędny mi na tydzień komfortowy apartament w Kołobrzegu. Najlepiej żeby był z basenem. Morze nie zawsze jest ciepłe, zatem będziemy mieć z rodziną alternatywę. Cena nie musi być niska byle jakość była wysoka.

Alim45

Posty: 2

 
My raz na kilka lat jeździmy nad morze. Zasadniczo wybieramy ciepłe kraje. W tym roku z uwagi na pandemie nie mieliśmy innego wyjścia i pojechaliśmy nad morze. Było bardzo dobrze. Ceny bardzo niskie, a wybór ofert duży. W przyszłym roku na pewno też tam pojedziemy. Cena jest ma znaczenie i my jesteśmy zadowoleni.

pawel-2910

Posty: 9

 
Każdy ma różne podeście do tego. Mnie się morze podoba za sam klimat. Nie lubię się kąpać, bo wiem, że woda w wielu przypadkach jest zimna. Mogę za to posiedzieć na plaży. Mogą podziwiać super widoki i jeszcze się inhalować jodem. Byłem nad morzem latem, jesienią jak i zimą.

ZERO24

Posty: 6

 
Kocham polskie morze, dlatego od dwudziestu lat, co roku tam jestem. Rodzinie też się podoba. Według mnie ceny są atrakcyjne, a wybór noclegów jest coraz większy.

Dzidzia

Posty: 12

 
Kołobrzeg to promenada, jaka się ciągnie i ciągnie. Do tego piękna latarnia morska, statki, molo. Plaża tam też jest niesłychanie szeroka. Z noclegami w Kołobrzegu też nie ma problemów o ile uprzednio się będziemy tym interesować. Im dalej tym propozycji będzie mniej.

Dyduchrr

Posty: 8

 
Polskie morze jest przede wszystkim bezpieczne. Wiem, że ma wiele wad, lecz mnie się podoba. Mogę sobie pochodzić po promenadzie, zwiedzać ciekawe miejsca. Jeżeli jeszcze będzie pogoda to można poleżeć na plaży. Akurat zwolennikiem leżenia na plaży nie jestem także, jeżeli tego nie ma to wakacje nadal mam niezwykle udane.

DevilScream

Posty: 17

 
Mieliśmy apartament w Kołobrzegu blisko morza. Mnie się bardzo podobało. Pogoda też nie była taka zła. Ogólnie można posiedzieć na tarasie, podziwiać widoki i jest przyjemnie. Myślę, że w przyszłym roku też pojadę.

MiSER

Posty: 12

 
O tym, co ciekawego jest w Kołobrzegu można znaleźć na stronie internetowej https://apartamenty.kolobrzeg.pl/noclegi-kolobrzeg/. Można tutaj również znaleźć bardzo interesujące oferty z noclegami w Kołobrzegu.

Hardkorowy Koksu

Posty: 33

 
Kocham polskie morze, dlatego od dwudziestu lat, co roku tam jestem. Rodzinie też się podoba. Według mnie ceny są atrakcyjne, a wybór noclegów jest coraz większy.

woo_oow

Posty: 7