Woblery - sprawdzony sklep

Woblery - sprawdzony sklep

Witam.

Czy ktoś próbował woblerów ze sterem. Z czym to się je? Czy są one lepsze od tych bez steru? Jak coś możecie podać jakieś konkretne cacka.

dziobuś

Posty: 19

 
Woblery rękodzieła dobrej marki się cenią. Ich skuteczność jest dużo lepsza od tych seryjnie produkowanych. Osobiście łowię na swoich hand made, ale wzorowałem się na produktach znanych osobistości.

Modniś

Posty: 20

 
Asortyment dla początkujących wędkarzy znajdziesz w każdym sklepie wędkarskim. Dobrze zaczynasz, ja też swoje wędkowanie zacząłem od spławikowych wędek, dziś jestem na etapie bardziej zaawansowanych wędek i wiem już dużo więcej od tamtej pory.

Xaxaos,

Posty: 21

 
Ja łowię na swoje woblery rękodzieła. Jestem nimi usatysfakcjonowany.
Próbowałem też tych ze sklepu http://e-garbus.pl/rekodziela-i-woblery.html. Są całkiem niezłe.

klimnrt

Posty: 23

 
Gwoli ścisłości. Jeśli nie wychodzi się ze swoim hand made na rynek. Nikt o nich nie wie. Dlatego woblery rękodzieła trzymane w szufladach to nie jest dobra droga. Ja kilka swoich dałem, sprzedałem, teraz mogę się cieszyć renomą w małych kręgach.

Wacław

Posty: 14

 
Ja wolę woblery bezsterowe. Jak sobie sam nie szarpnę to nie czuję, że łowię. Dla mnie sprawa z rodzajem sterów jest nieco zagmatwana i do końca wcale mi nie pomagają. Są i zwolennicy steru, ja do nich nie należę.

magic17

Posty: 18

 
Szukaj sklepu wędkarskiego, w którym będziesz mógł dobrze się doradzić, skoro dopiero zaczynasz. Musisz mieć sprzęt dla początkujących, z innym nie ruszysz.

Kwatuszek

Posty: 20

 
Na prezent dla poławiacza ryb nie trzeba wydawać olbrzymich pieniędzy.

Myślę, że nawet nieduży gadżet związany z jego pasją będzie mógł go ucieszyć. Jeśli zakupisz coś z woblerów, możesz nie trafić w gusta. Zatem przyłączam się do innych, że dobrze byłoby zakupić jakiś wędkarski uniwersalny gadżet.

Moderator

Posty: 22

 
Kiedy zaczynałem łowić też miałem wiele dylematów i niejasności. Teraz na przykład nie używam niczego z przereklamowanych gadżetów. Wolę swoje woblery rękodzieła. Dobrze sobie z nimi radzę.

michrz

Posty: 27

 
Ja też tworzę woblery rękodzieła. Nie sprzedaję ich, lecz wiele z nich podarowałem znajomym. Są bardzo zadowoleni. Szczególnie z tych arcy pieczołowicie tworzonych uklejek, o których mógłbym tu pisać i pisać. Wciąż się rozwijam i to daje mi satysfakcję.

090913123

Posty: 21