Kajaki Tanew, polecicie kogoś ?

Kajaki Tanew, polecicie kogoś ?

Czy jest tu może jakiś miłośnik spływów kajakowych, który byłby w stanie udzielić mi rad na co należy się przygotować podczas takiego spływu? Mam również pytanie odnośnie tego czy powinienem coś ze sobą wziąć czy wszystko co jest potrzebne otrzymam na miejscu?

Rico

Posty: 12

 
Spływ kajakowy to wspaniała rozrywka dla każdej osoby i jak najbardziej pożądane byłoby wziąć w nim udział nawet jeśli będzie to Twój pierwszy raz. Na pewno sobie poradzisz.

ombre070

Posty: 18

 
Jeżeli urlop zamierzasz spędzić w domu to jest to moim zdaniem najgorsze wyjście. Tani i dostarczający mnóstwa radości jest bowiem spływ kajakowy na Tanwie.

gurus44

Posty: 8

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda zdobędą one kamizelki ale jeśli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Dlatego na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

Intro_69

Posty: 13

 
Jak najbardziej możesz wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie sam. Będą na spływie również inne osoby a więc bez problemu nawiążesz liczne znajomości i już po krótkiej chwili nie będziesz na spływie sam.

stopiw7

Posty: 24

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach ponieważ sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeżeli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

D.N.O.

Posty: 15

 
Najlepsze spływy kajakowe po rzece Tanew organizuje firma: http://www.splywytanew.pl z której sam korzystam i bardzo Ci ją polecam. Atmosfera na spływach jest naprawdę świetna i przede wszystkim jest podczas nich mnóstwo świetnej zabawy.

Klakierek56

Posty: 16

 
Też kiedyś miałem obawy przed pływaniem na kajakach natomiast jak się okazało były one kompletnie nieuzasadnione. Wystarczył jeden raz abym przekonał się do tej formy rozrywki i teraz jestem systematycznym uczestnikiem spływów.

wiesław11

Posty: 16