seriale online znane serwisy, gdzie warto ?

seriale online znane serwisy, gdzie warto ?

Dzień dobry, wiecie może, gdzie znajdę darmowe seriale dostępne online? Zależy mi na serwisie internetowym, który proponuje najlepsze zagraniczne filmy i seriale. Może wy korzystacie z takich portali i możecie mi coś polecić?

weryl77

Posty: 1

 
Filmy dostępne online czasami są za darmo. Jednak za premiery kinowe trzeba niestety płacić spore pieniądze, co nie zabardzo mi się podoba.

tefal100

Posty: 25

 
Powiem wam, że na ogół filmy online znane serwisy nie proponują nic za darmo. Trzeba się zarejestrować i wykupić specjalne pakiety premium, co mnie zawsze denerwuje. Niby jest napisane, że wszystko za darmo, ale jednakże okazuje się, że trzeba zapłacić przy rejestracji.

Jimer66

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o seriale online to tutaj masz stronkę, z której ja korzystam https://www.megafilm.pl. Przeważnie popularne serwisy potrzebują nabycie pakietu premium. Na stronie którą Ci podałem, nie potrzebują takiego poczynania. Możesz oglądać filmy i seriale zupełnie za darmo.

hubertus

Posty: 3

 
Filmy online znane serwisy powinny być wszystkie za darmo. Ja znam jedną stronkę, którą z chęcią się mogę podzielić, jeśli oczywiście chcecie.

mniszek

Posty: 18

 
Powiem wam, że najczęściej filmy online znane serwisy nie oferują nic za darmo. Trzeba się zarejestrować i wykupić specjalne pakiety premium, co mnie zawsze denerwuje. Niby jest napisane, że wszystko za darmo, ale jednak okazuje się, że trzeba zapłacić przy rejestracji.

Zdzichu

Posty: 8

 
Film online znany serwis możesz oglądać na dużo portalach, jednakże najczęściej są one płatne. Wielokrotnie trzeba wykupić pakiet premium, aby cokolwiek obejrzeć.

Kitas

Posty: 8