Szukam porad jak nagrać kasety vhs na dvd

Szukam porad jak nagrać kasety vhs na dvd

Witajcie drodzy użytkownicy.

Poszukuje porady na temat przegrania kasety vhs na dvd. Na nieszczęście jestem zielona w tym temacie natomiast zależy mi na tym aby podarować bliskim kopię nagrania. Kiedyś kamerzysta nagrywał na dvd i nie wiem jak sobie z tym poradzić.

Ymooo2

Posty: 24

 
Witajcie, widzę, iż od dawna nikt nie odezwał się w temacie a wiem, ze kłopot jest dość popularny. Na paru forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi idealne rozwiązanie. Kasety nie są w wyśmienitym stanie a zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć a zależy mi niezmiernie na tych kasetach.

martins6

Posty: 25

 
Widzę, ze szukasz tego czym ja głowiłem się dość wiele czasu jeszcze kilka miesięcy temu. Oferta strony http://www.vhs24.pl będzie najlepszą opcją. Miałem kilka starych rodzinnych pamiątek to postanowiłem nagrać je na płyty dvd i puścić na spotkaniu rodzinnym. Wszyscy byli zadowoleni i każdemu postanowiłem wręczyć kopie. Do każdych 5 sztuk 1 nagranie zyskujemy gratis. Należałoby skorzystać właśnie z tej oferty.

Miklasz

Posty: 21

 
Kiedyś troszkę szukałem na temat w Internecie ale ciężko było cokolwiek innego odnaleźć ale może teraz to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca znakomita ale zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś znalazł coś to proszę podaj dane.

Makus16

Posty: 20

 
Czy udało ci się już może znaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Składnik kaset nie jest w idealnym stanie wobec tego zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych specjalistów a nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

ombre070

Posty: 17

 
Szukam podobnej usługi, proszę o nakaz sprawdzonej firmy, jaka nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało dlatego też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, że obraz można troszkę naprawić dlatego też liczę na pomoc profesjonalistów.

jajaek34

Posty: 14