bezpieczeństwo i higiena pracy, znacie ?

bezpieczeństwo i higiena pracy, znacie ?

Nie wiem czy szkolenia bhp są w ogóle konieczne, bowiem widziałem, iż nawet kierownicy jak się coś dzieje to nie wiedzą, co dokładnie mają robić i jak działać żeby było bezpieczniej.

Lalka

Posty: 3

 
Na śląsku przykładamy wiele uwagi to szkoleń, bo pracujemy w górnictwie i niestety tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów bardzo kosztowny. To, dlatego my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

Siarczanek3

Posty: 20

 
Jeśli nie chcesz szukać, a interesuje Cię bhp w Katowicach to mam rozwiązanie. Wystarczy wejść na stronę http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i jest oferta.

enriquess

Posty: 11

 
Bez kłopotów można znaleźć szkolenia bhp w Katowicach, albowiem u nas jest firm bardzo dużo i jeśli tylko pragniesz to na pewno coś poprawnego dla siebie dopasujesz. Wystarczy się rozejrzeć.

Badalaman

Posty: 28

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby faktycznie mają niezwykle sporo do powiedzenia. Według mnie super.

Złoty

Posty: 10

 
Mnie się szkolenia bhp podobają, bo poznaje ciekawe historie z życia osób, które takie szkolenia prowadzą i te osoby naprawdę mają bardzo dużo do powiedzenia. Według mnie super.

Menene

Posty: 8

 
Osobiście mamy podejście bardzo profesjonalne do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, dlatego nie chce tylko słuchać, ale chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

namok

Posty: 4

 
Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zagwarantować na naszym stanowisku pracy. Wiemy wówczas, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

Pelek_23

Posty: 17

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, wobec tego trzeba w przeciwnym wypadku podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

Yuri20

Posty: 7