Tłumacz przysięgły rumuńskiego -znacie kogoś

Tłumacz przysięgły rumuńskiego -znacie kogoś

Kochani. Zastanawiam się czy znajdę tłumacza rumuńskiego w warszawie. Jeżeli tak, to gdzie i czy możecie polecić kogoś zaufanego i sprawdzonego?

figurka

Posty: 20

 
Zarobki tłumacza zależne są od typu wykonywanych zadań oraz miasta, w jakim świadczy własne usługi. Trudno gdyż zestawić zarobki tłumacza rumuńskiego z warszawy z tym, który tłumaczenia przygotowuje dla mieszkańców Pułtuska, nie umniejszając nikomu.

tefal100

Posty: 25

 
Trzeba być naprawdę zdolnym, aby chwilę po skończeniu studiów pracować jako tłumacz przysięgły rumuńskiego. Jestem zaskoczony, bo pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć, a tym bardziej egzaminów państwowych z poziomu znajomości języka rumuńskiego.

eluniq

Posty: 21

 
Mnie tłumacz rumuński zawsze kojarzył się ze starszą panią siedzącą za biurkiem. Jakie było moje zdziwienie, gdy odwiedziłem takie biuro w celu zlecenia przekładu. Chcę przychodzić tam jeszcze częściej.

akukukuku

Posty: 15

 
To nieprawda, że tłumacz rumuński musi pracować w urzędzie. Aktualnie wiele zakładów poszukuje osób z biegłą znajomością tego języka w mowie i piśmie.

Kleooo6

Posty: 16

 
To jasne, iż tłumacz rumuński z warszawy będzie miał większe możliwości na wybicie się i zdobywanie coraz to ciekawszych zleceń, albowiem to większy rynek.

Czesio

Posty: 25

 
Jeśli o to pytasz, to tłumaczy rumuńskiego w warszawie nie brakuje. To przecież stolica naszego państwa i popyt na takie usługi jest duży. Tam przecież mieszka najwięcej osób, a ponadto to właśnie w Warszawie swoje siedziby mają ambasady i najwyższe urzędy.

GRUZION5

Posty: 13

 
Zarobki tłumacza zależne są od typu wykonywanych zadań oraz miasta, w którym świadczy swoje usługi. Trudno bowiem zestawić zarobki tłumacza rumuńskiego z warszawy z tym, który tłumaczenia przygotowuje dla mieszkańców Pułtuska, nie umniejszając nikomu.

Gosienka54

Posty: 13

 
Uwielbiam ludzi z pasją. Dlatego twierdzę, że dobry tłumacz rumuński musi kochać swoją pracę i nią żyć. Wówczas współpraca z takim człowiekiem przebiega bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Przykładem takiego tłumacza jest http://www.tlumaczeniarumunski.pl, której zlecam zadania już od ładnych kilku lat.

Aris

Posty: 17

 
Moja siostra od podstawówki chodziła na dodatkowe zajęcia z nauki francuskiego. W szkole średniej zajarała się rumuńskim. W tym kierunku zrobiła też sobie studia. Dzisiaj pracuje jako tłumacz języka rumuńskiego i radzi sobie całkiem nieźle. Cały czas powtarza, że rumuński to jeden z łatwiejszych języków.

Boss

Posty: 3